Ah ümmetüm diye ağlar Muhammed

250*250

Ah ümmetüm diye ağlar Muhammed

Her dk “Ya bu sabah kıyamet koparsa” diye ömürlerini kaygı içerisinde geçirenleri yatıştırmak için Diyanet İşleri birden çok sene önce “Kıyamet”in hangi koşullar gerçekleşirse kopacağını izah etmişti. Bu izah etmeye yönelik “On alamet meydana gelmedikçe kıyamet kopmaz”mış.
Bu “10 alamet”e gelince… Şunlar Deccal’ın çıkışı, Hz. İsa’nın yeryüzüne inmesi, Yecuc ve Mecuc’un çıkışı, Dabbetü’l Arz’ın çıkışı, güneşin batıdan doğması, Doğuda, Batıda ve Arap yarımadasında oluşmak üzere yerin batışı ve vatandaşları mahşer mahaline sürecek meydana gelen ve Aden çukurundan çıkan bir ateşin zuhuruymuş.Bu on alamete şu şekilde yepyeni bir alamet eklesek acaba hata mı olurdu?

İslam dünyasında birbirleri ile boğaz boğaza gelerek mezhep dövüşü yapanların arasına AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI Başkanı’nın girmesi ve “Bu kavganız dine kayıp veriyor” diye uyarması, kıyametin bir öbür alameti olabilir.Herhalde Suudi Arabistan’la İran arasındaki dövüşü izliyorsunuzdur… Pkk suçlarından karar giyen ve arasında Şii inanç adamı Ayetullah Nemr Bakır en-Nemr’in de yer aldığı 47 bireyin Suudi Arabistan’da başları kesilerek idam edilmesi İran’da hem bir hükümet katında hem bir de toplumda öfkeyle karşılanıyor. Evvelki gün Şii inanç adamının idamını ihtarname eden onlarca birey Tahran’daki Suudi Arabistan Büyükelçiliği önünde gösteri tertip etti. Suudi elçiliğinin duvarlarına tırmanan göstericiler Suudi Arabistan bayrağını indirip yaktılar.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chat Odaları Mynet Arkadaş Chat Sohbet üyesiz Arkadaşlık Kanalı çhat Muhabbet Siteleri Chat Sohbet çet Sitesi Bedava Chat Odalari

Chat