Sözün sona erdiği yer

250*250

Sözün sona erdiği yer

Her futbolcu birbirlerinin ne yapacağını biliyordu. Biz kopuk kopuk yaptığımız hücum girişimlerinde bir takım pozisyonlar bulduk. Zira Arnavutluk’un sol kulvarında kritik huzursuzluk vardı.
Defansif istikameti fit şayet ofansif istikameti sıkı meydana gelen Sulh Destekçi ve önündeki Cengiz Ünder ile bu kanadı gösterişli kullandık. Şayet girdiğimiz bir takım pozisyonları değerlendiremedik. Bunun Için cevap rakibin örgütlü çıkışlarında kalemize bir sürü rahat yaklaşmalarına olanak verdik. Sol kulvarımızda Atila’nın defansif yetersizliğini Arnavutluk’un gösterişli kanat forveti Odise Roshi, bizi bir sürü zorladığı benzeri iki de gol attırdı.

Devre nihayetinde hakemin özel mücadelelerde hiç görülmemiş, resmi mücadelelerde dahi zor onay edilen 2. sarıdan kırmızı kartı, 2. yarısı amaçlı mümkün bir çeşitli kabusu engelleyen faktördü. İkinci yarıya da golle başlayınca çoğalış alan içi dengeler lehimizeydi şayet ciddi bir iki hamle girişimini yakaladığımız pozisyonları değerlendiremediğimiz benzeri bir de 10 birey olan Arnavutluk’tan üçüncü gülü yedik. Oyuna yepyeni giren Buyruğa Akbaba ile erken cevaplamak yeniden neticeyi değiştirebilmek amaçlı artı motivasyon oluyor. Bu golden ardından çoğalış Arnavutluk tamamıyla 18 önüne kalabalık şekilde yerleşti. bu sırada Lucescu’nun kocaman yanılgısı gündeme geldi… Kapalı korumayı açacak kanat forveti Cengiz’i çıkarıp, Enes’i oyuna aldı.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chat Odaları Mynet Arkadaş Chat Sohbet üyesiz Arkadaşlık Kanalı çhat Muhabbet Siteleri Chat Sohbet çet Sitesi Bedava Chat Odalari

Chat